صفحه اصلی / زغال آکواریوم / خرید عمده انواع زغال ارزان قیمت

خرید عمده انواع زغال ارزان قیمت

زغال یکی از مواد سوختی است که به صورت عمده در بازار خرید و فروش می گردد و میتوان نوع مرغوب اما با قیمت مناسب و ارزان آن را به صورت بی واسطه خریداری نمود.
زغال(ذغال) را در مناطق مختلف به شیوه های مختلفی تهیه می کنند به عنوان مثال زغال سنتی از چوب درختان جنگلی، درخت بلوط، درختان مرکبات و … تولید می کنند. که این خود میتواند به شیوه های مختلفی صورت گیرد.
در جهرم، که زغال لیمو آن بسیار معروف است، برای تولید زغال لیمو از شلتوک برنج استفاده می کنند که یک روش مخصوص به خود را دارد و زغال تولیدی به این روش بسیار مرغوب و پرطرفدار است.
فروش زغال عمده

از دیگر انواع زغال که میتوان نام برد زغال صنعتی است که به آن زغال فشرده و یا بریکت هم گفته می شود و در پاره ای از مواقع به آن زغال قالبی هم اطلاق می گردد. که در این روش زغال را با استفاده از ضایعات چوب و گیاهی تولید می کنند که استفاده از خاک اره به همراه مواد افزودنی دیگر بسیار رایج است. زیرا هم ماده اولیه ای در دسترس و هم ارزان قیمت است.
کاربرد های زغال

در کشور ما زغال را بیشتر برای مصارف کبابی، قلیانی و مجلسی مورد استفاده قرار می دهند اما برای تامین گرما و حرارت هم بسیار مورد استفاده قرار میگرد مثلا برای پخت نان در بعضی از کشورها از زغال استفاده می گردد.

درباره فروش زغال

این مطالب را نیز ببینید!

خریدار زغال کبابی ارزان قیمت

چرا چوب درخت لیمو یا دیگر مرکبات برای تولید زغال کبابی مناسب نیستند؟ آیا به …